31
Eki

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

Evleriniz, işyeri ve ofislerinizin camlarını ve kapılarını daha güvenli hale getirmenin en kısa ve güvenilir yolu kesinlikle içeriyi göstermeyen cam filmidir. Bu cam filmleri yapıları gereği dışarıdan herhangi birinin içeriyi görebilmesini engellemektedir fakat siz içeriden dışarıyı görme şansına sahip olursunuz. Dileğinize göre uygulatabileceğiniz içeriyi göstermeyen cam filmlerinin çeşitleri mevcuttur. Şimdi bunlara bir göz atalım.

Maksimum gizlilik

Mahremiyet gerektirecek bir alanın tamamını veya ilgili bölümünü kapatmak daha doğru bir deyimle dış cephesini kaplatmak seçebileceğiniz en iyi yoldur. Maksimum gizlilik özelliği olan cam filmlerinde seçenek olarak buzlu veya desenli cam filmlerini örnek verebiliriz. Desenli cam filmlerinin içinde ise klasik, modern veya vintage seçenekleri gibi modeller örnek verilebilir. Aynı zamanda bu dekorları kabartmalı halde de camlarınıza uygulatabilirsiniz. Ayrıca tasarımlarınızı planlamak tamamen sizin elinizde. İstediğiniz gibi özelleştirebilir ve dilediğiniz modeli camlarınıza uygulatabilirsiniz.

Kısmen Gizlilik

Tamamen bir gizlilik istemiyorsanız içeriyi göstermeyen cam filmlerinden kısmen gizlilik özelliği sunan cam filmi aradığınız tercih. Bu cam filmleri yer yer boşluklardan oluşur ve net zeminin üzerine beyaz bir desenle uygulanır. Bu sayede ne tam bir netlik ne tamamen gizlenmiş bir görüntü elde etmiş olursunuz. Bu cam filmleri genellikle ticari iç mekanlarda tercih edilmektedir.

Gündüz Gizliliği

Burada size önerebileceğimiz en uygun seçenek kesinlikle reflektif veya aynalı cam filmidir. Bu cam filmleri gündüz saatlerinde siz çalışma alanlarınızda veya evlerinizdeyken dışarıdan birinin sizi gözlemesini engellemektedir fakat siz dışarıyı görebilirsiniz. Ayrıca bu cam filmleri sıcaklık ve güneş ışınlarının kontrolü için tasarlandığı için bulunduğunuz ortamın ısısını dengeli tutacak ve yapınızın içini ve içindekileri zararlı ışınlardan koruyacaktır.

Banyo Gizliliği

Bildiğiniz gibi banyolar mahremiyet ve gizliliğin üst seviyede tutulmak istendiği alanların başında gelmektedir. Bu noktada duşa kabinlerinize veya banyo kapılarınıza uygulatabileceğiniz en uygun cam filmi buzlu ve kumlama cam filmleridir. Bu filmler buğulu ve bulanık görünümü ile ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Cam Filmcisi Burada firması olarak birinci sınıf ürünlerimiz ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere kaliteli hizmet vermek adına çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve kaliteli hizmet için iletişime geçebilirsiniz.