• Kasım

  2

  2020
 • 687
 • 1
Özel Tasarım Ofis Cam Filmi

Özel Tasarım Ofis Cam Filmi

Özel Tasarım Ofis Cam Filmi

Ofislerimiz, iş yeri ve tüm işletmelerimiz bizim için birkaç metrekare alandan ibaret değildir. Bunlar için ikinci evimiz diyebiliriz çünkü hayatımızın kazanç noktası bu alanlardır. Günümüzde ise iyi reklam, kaliteli tanıtım büyük önem taşımaktadır. Sonuçta ilk izlenimin herkes için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Girdiğimiz bir ortamda bizi karşılayan hava, oradan aldığımız enerji bizi yönlendirmekte. Tam da bu noktada ofislerinize şık ve havalı bir görünüm kazandırmak için biz devreye giriyoruz.

Ofisleriniz için özel tasarımlı cam filmleri tasarlıyor ve camlarınıza uyguluyoruz. Üstelik bu tasarımları siz dilediğiniz şekilde seçebilme şansına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz kendi reklamınızı yapabileceğiniz bir logo veya amblem, dilerseniz şık bir görüntü sunacak bir tasarım. Karar tamamen sizin!

Özel Tasarımlı Ofis Cam Filmi Modelleri

Özel tasarım ofis cam filmi model seçiminde kararın tamamen siz müşterilerimizde olması olanağının yanı sıra bizim de birkaç model önermemiz gerekecek olursa; asimetrik şekilli cam filmleri, yuvarlar desenli cam filmleri, içi boş halkalar desenli cam filmleri, zikzak çizgili modeller, buğulu dekor cam filmleri, su dalgası şekilli cam filmleri bunlara örnek verilebilir. Bunun yanı sıra renkli cam filmleri ve buzlu cam filmi modelleri olarak da ikiye ayrılmaktadır. Saydığımız bu modeller iş yerleri, ofisler ve eğitim merkezleri gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilen modellerdir. Bu cam filmleri uygulandıkları alana ve müşterilerin gözünde düz bir cama kıyasla çok daha kaliteli bir fotoğraf bırakmaktadır.

Özel Tasarım Ofis Cam Filminin Avantajları

Yukarıda saymış olduğumuz estetik dekorasyon avantajlarını ilk sıraya koyduktan sonra diğer avantajlarına değinecek olursak, bu cam filmleri sizi rahatlık ve konfor açısından da desteklemektedir. Ayrıca ofislerinizin dış cehpelerine uygulandığı zaman mobilyalarınız, eşyalarınız ve ofisteki bitkileriniz açısından da sağlıklı bir seçenek olacaktır. Çünkü bu camların yapıları gereği güneşin zararlı UV (ultraviole) ışınları kırma özelliği vardır ve bu sayede eşyalarınızın ömrünü uzatırken, bitkilerinizin de sağlığını koruma görevi üstlenmektedir. Elbette bu işi yapabilmek ve kaliteyi yakalamak ancak işini özenle ve usta biçimde yapan firmalarla çalışmakla mümkün olacaktır. Bu noktada Cam Filmcisi Burada ekibi olarak farkımızı ortaya koymak için sizleri görüşmeye bekliyoruz.

YORUM YAP

Yorumunuz 24 saat içinde yayınlanacaktır.

1 YORUM

 • ESRA ŞEKEROĞLU Royal Park Residence
  12 Nisan 2022, 12:08 REPLY

  Merhaba sitemizde bulunan kapalı havuzumuzun etrafındaki camlara desenli cam filmi kaplatmak istiyoruz.toplam 19 adet.fiyat teklifi rica edebilirmiyim

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

© Copyright 2021 Cam Filmcisi Burada. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Polat Sarıçiçek