• Kasım

    3

    2020
  • 345
  • 0
Renkli Cam Filmi Hakkında

Renkli Cam Filmi Hakkında

Renkli Cam Filmi

Cam filmleri evlerinize, balkon ve teraslarınıza, iş yerlerinize, ofislerinize ve her türlü işletmenize uygulanan; yaşamınızı kolaylaştırmak ve konforunuzu üst düzeyde tutmak için çalışan işçilerdir diyebiliriz. Uygulandığı alanda bulunan eşyaların korunması, bitkilerin zarar görmesini engellemesi ve rahat bir ortam sunması gibi işlevleri vardır.

Cam filmleri türlere ayrılmaktadır. Bu yazımızda renkli cam filmlerini ele alacağız. Renkli cam filmleri ince film tabakası sayesinde rahatsız edici bir görüntü oluşturmazken aksine estetik görünüm, tasarım, dekor, enerji tasarrufu ve güvenlik açısından evleriniz ve iş yerlerinizde, hayatınızı renklendirip aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Renkli cam filmleri yapılarındaki koruyucu maddeler sayesinde güneşin zararlı ışınlarını kırmakla birlikte CO2 (karbondioksit) emilimlerini de azaltmaktadır. Güneşin yakıcı etkisini azaltması nedeniyle, klima gibi soğutma cihazlarının kullanımından da yüksek oranda tasarruf edip ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Renkli Cam Filmi Özellikleri ve Kullanım Alanları

Renkli cam filmleri 5 katmandan oluşmaktadır. Bu katmanlar; koruyucu katman, UV tabakası, yüksek optik kalitesinde polyester ve anti-IR koruması, çizilmeye dayanıklı sert katman ve şeffaf yapışkan tabakadan oluşmaktadır.

Renkli cam filmleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için özelliklerine değinelim. Renkli cam filmleri gündüz gizliliğini en yüksek seviyeye getirmektedir. Bu sayede işlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilir veya evinizde rahatça vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında solmayı önlemek için cama yansıyan UV ışınlarını engeller. Evinizin, iş yerlerinizin sıcaklık düzeylerini daha sabit tutmak adına güneş ışığını yansıtır. Çizilmeye karşı dayanıklı ve oldukça kaliteli ürünlerdir. Birçok cam yüzeyine entegre edilebilir ve etkilerini anında göstermeye başlar. Tüm bunların yanında ise uygulandığı alana hoş ve estetik bir görünüm kazandırırken etkileyici bir hava katar.

Renkli cam filmleri; ev, iş yeri, toplantı odaları, spor salonları, eğitim merkezleri, yüzme havuzları ve showroomlar gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Renkli Cam Filmi Fiyatları

Uygulama yapılacak alana, camın çeşidi ve uygulanacak malzemeye göre ücretlendirmede değişiklik yapılmaktadır. Cam Filmcisi Burada ekibi olarak sizleri bu noktada yalnız bırakmıyor ve yüksek kalitede ürünler ve alanında uzman bir çalışma ile yüksek konforu yakalamanız için çalışıyoruz.

YORUM YAP

Yorumunuz 24 saat içinde yayınlanacaktır.

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

© Copyright 2021 Cam Filmcisi Burada. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Polat Sarıçiçek